Tel: 0505 258 68 86
bulentkarayazi@gmail.com

MEKATRONİK MİNİ PLC EĞİTİM SETİ DENEY SETİ

Mekatronik PLC Eğitim Seti
Ürün Kodu: PLC1
Mekatronik PLC eğitim seti temel, orta ve ileri seviye PLC programlama becerisinin kazanılmasını sağlayan mekatronik eğitim seti dir. Endüstriyel sensörlerin, parça aktarma, baskı işlemi, kesme ve delme makinası çalışmaları gerçekleştirebilir.
Mekatronik PLC eğitim videoları
UYGULAMALI VİDEO EĞİTİMLERİHer zaman her yerden .....

PLC video eğitimleri akıllı tahtalarda kısıtlamasız bir şekildekullanılabilir.

PLC1 eğitim setinin uygulama projeleri ve PLC video eğitimleri hazırlanmaktadır.

EĞİTİM SETİ BÖLÜMLERİPLC eğitim setinin bazı bölümleri yandaki fotoğrafa üzerinde gösterilmiştir.
PLC eğitim seti bölümleri
%100 TAKLİT OLMAYAN ÖZEL TASARIMLARTüm eğitim setlerinin tasarımını ve imalatını ULUS OTOMASYON'un kendisi yapmaktadır.

Mekatronik PLC eğitim seti diğer bir tabirle Mekatronik PLC deney seti parça aktarma sistemi, baskı işlemi, kesme ve delme makinası simülasyonu haricinde sensör çeşitliliklerini ve kullanılma amaçlarını, mekanik ekipmanları, mekanik hareketlerin diğer ekipmanlar üzerindeki etkisini ve ileri seviyede PLC programlamaya imkan sağlayan mekatronik deney setidir.

Mekatronik PLC eğitim seti parça aktarma, baskı sürücü ve baskı sistemi olmak üzere 3 bölümden oluşmaktadır. Diğer mekatronik PLC eğitim setlerinde olduğu gibi tamamen alüminyum ve taşlanmış krom sactan imal edilmiştir.

Ulus Otomasyon, PLC-1 eğitim setinde öğrencilerin otomasyon yazılımını kolay öğrenebileceği, kullanabileceği ve endüstride yaygın olarak kullanılan endüstriyel ürünleri seçmeyi uygun görmüştür.

EĞİTİM SETİ VİDEOLARI