Program Ücretsiz Pnömatik Eğitim Programı

'Öğretmenlerin Çalışmaları' forumunda bulentkarayazi tarafından 5 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. #Çağatay

#Çağatay Yeni üye

Ek olarak Windows 10 kullananlar programa sağ tıklasın ardından özellikler, uyumluluk kısmına gelip "Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu" metnine tik atın ve ardından Windows 7 seçip tamama bastıktan sonra yönetici olarak çalıştırın çalışacaktır.

Yeni test ettim, oluyor.

2. Apokalipts

Apokalipts Yeni üye

Hocam merhaba windows 10 kullanıyorum.Tüm indirmeleri yapıp indirdiğimde programı açarken EAccessviolation hatası alıyorum.Ne yapmam lazım karşılama ekranına ulaşamıyorum ki parola alabileyim yardımcı olur musunuz

3. Apokalipts

Apokalipts Yeni üye

Hocam merhaba windows 10 kullanıyorum.Tüm indirmeleri yapıp indirdiğimde programı açarken EAccessviolation hatası alıyorum.Ne yapmam lazım karşılama ekranına ulaşamıyorum ki parola alabileyim yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar:

4. bulentkarayazi

bulentkarayazi Site Sahibi Site Yetkilisi

Sayın site sakinleri. Uzun zamandır yanıt vermiyordum. Çünkü PnöSim programında değişiklik yapıyordum.

PnöSim V2.0'ı ekten indirebilirsiniz.

NOT: Program verileri sunucudan çekilmektedir. Bu yüzden internet bağlantısı gerektirmektedir. Toplam internet kotanızdan maksimum 14 MB gibi küçük bir veri çekecektir.

PnöSim V2.0'da PAROLA YOK, ŞİFRE YOK.

Güle güle kullanın.

Ekli dosyalar:

hamzahaluk bunu beğendi.
  5. gennosuke

gennosuke Yeni üye

En Sonunda Kral geri döndü

bulentkarayazi bunu beğendi.
  6. pyscoor

pyscoor Yeni üye

Teşekkür ederiz Sayın Hocam...
    Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

7. TURKASE

TURKASE Yeni üye

programı çalıştırdığımızda boş bir ekran çıkıyor. herhangi bir uygulamayı çalıştırmak istediğimizde boş ekran geliyor ve DEMO VERSION yazıyor.

8. bulentkarayazi

bulentkarayazi Site Sahibi Site Yetkilisi

NOT: Program verileri sunucudan çekilmektedir. Bu yüzden internet bağlantısı gerektirmektedir. Toplam internet kotanızdan maksimum 14 MB gibi küçük bir veri çekecektir.

@TURKASE İnternet bağlantınızın olması şarttır.

Bu Sayfayı Paylaş