Kitap Pano tasarımı ve montajı kitabı

'Öğretmenlerin Çalışmaları' forumunda bulentkarayazi tarafından 5 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. bulentkarayazi

bulentkarayazi Site Sahibi Site Yetkilisi

pano-tasarim-ve-montaji-temrin-kitap.jpg

Mustafa AYDIN'ın (@mustafaaydin) yazdığı Pano tasarımı ve montajı kitabının destek konusunu burasıdır.

Tüm soruları bu konu altında sorabilirsiniz.

Pano tasarımı ve montajı kitabı nda yer verilen tüm cihaz ve devre elemanları piyasada kullanılan endüstriyel ürünlerdir. Günümüzde kullanılan tüm cihaz ve devre elemanları iş piyasasına uygun detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

İş piyasası ve fabrikalarda dahil olmak üzere gezdiğim ve incelediğim tüm işyerlerinde Avrupa (IEC) normu kullanılmış pano projeleri ve çizimler gördüm. Teknolojinin gelişmesiyle yeni çıkan ürünlere proje çizen uzmanlar kendince semboller çizer. Pano projelerini iş piyasasına uygun Avrupa (IEC) normu sembolleri kullanarak çizdim.

Pano tasarımı ve montajı temrinleri, temrin işleri piyasadaki pano projeleriyle aynıdır.

Öğrencilerimizin Pano tasarımı ve montajı konusunda en büyük ihtiyaçlarından biriside konuyla ilgili kaynak kitap ihtiyacıdır. Öğrenciler konuyu en iyi uygulama yaparak kavradığı için kitapta mümkün olduğu kadar fazla uygulama yaprağına yer verilmiştir.

Pano tasarımı ve montajı kitabı Mesleki ve Teknik Eğitim okullarında 11. ve 12. sınıf öğrencileri, pano tasarımı ve montajı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes için kaynak kitaptır.

2. bulentkarayazi

bulentkarayazi Site Sahibi Site Yetkilisi

Kitapla ilgili tüm sorularınıza @mustafaaydin yanıt verecektir.

3. mustafaaydin

mustafaaydin Pano Tasarım Ve Montajı Kitabı Yazarı Site Yetkilisi

ONLİNE DOKÜMAN DESTEĞİ

Online doküman desteği; Öğretmenlerin akıllı tahta veya bilgisayar + projeksiyon ile yansıtarak pano tasarım ve montajı kitabında yer alan kitapla paralel şekil, resim ve projelerin yer aldığı dökümandır.

Pano tasarım ve montajı kitabı alan okullar aydinmust41@gmail.com e-mail adresime online doküman isteğinde bulunabilirler.

ONLİNE DOKÜMAN KULLANMA KILAVUZU

Ekli dosyalar:

dogancan06 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş